Parapety kamienne - zakres naszych prac

Konglomerat, piaskowiec, granit, marmur

Nasza firma od lat zajmuje się świadczeniem szeroko pojętych usług z zakresu kamieniarstwa. Przede wszystkim dostarczamy wysokiej jakości produkty wykonane z takich materiałów jak konglomerat, piaskowiec, granit czy marmur. Ich popularność stale rośnie i coraz częściej znajdują one miejsce w nowoczesnych domach, gdzie dodatkowo przykłada się szczególną wagę do jakości poszczególnych elementów wystroju. Zajmujemy się ich profesjonalnym montażem tak, aby przez wiele lat mogły cieszyć oko swoim nieskazitelnym wyglądem. Oprócz montażu i demontażu wyrobów z kamienia trudnimy się także ich czyszczeniem oraz impregnacją tak, aby zachowały swoją wytrzymałość i właściwości przez wiele długich lat. 

Szereg przydatnych usług z zakresu kamieniarstwa

Szereg zrealizowanych dotychczas zleceń sprawia, że czujemy się specjalistami z zakresu kamieniarstwa. Stąd też wachlarz świadczonych przez nas w tej dziedzinie usług jest tak szeroki. Z pewnością można na nas liczyć w następujących kwestiach: 

  • Czyszczenie i polerowanie kamieni.
  • Przeprowadzanie prac renowacyjnych, uzupełnianie ubytków, rekonstrukcja elementów kamiennych.
  • Wszelkiego rodzaju naprawy.
  • Montaż i demontaż blatów, ich łączenie, wykonywanie innych elementów z kamienia, takich jak chociażby kamienny parapet.

Wszystkie prace wykonywane są szybko, ale i z precyzją oraz dbałością o szczegóły. 

Ponadczasowe, klasyczne i piękne wyroby z kamienia

Wyroby z kamienia nie tylko są modne, ale i wyjątkowo wytrzymałe - stąd też ich popularność. Najczęściej kamień wykorzystywany jest do wykonania blatu kuchennego, zlewu, posadzki, brodzika, wykonuje się z niego parapety kamienne, ale jest też spotykany na ścianach i zewnętrznej elewacji. Jest więc bardzo wiele elementów, które mogą zostać wykonane z tego surowca. To, co wyróżnia wyroby z kamienia to naturalne piękno, a także surowość, która doskonale komponuje się z nowoczesnymi projektami domów.  

Wyroby z kamienia wymagają szczególnej troski

Wyroby z kamienia także wymagają zabiegów pielęgnacyjnych, dzięki którym przez lata mogą zachować niemalże idealny wygląd przez długi czas. To taki surowiec, którego raczej nie wyrzuca się po roku użytkowania. Podstawową kwestią jest wiedza na temat ich szczególnych właściwości, a więc struktury czy chłonności. Właściwa impregnacja kamienia Warszawa pozwala na zabezpieczeniem go przed wilgocią, nasiąkaniem, grzybem oraz wykwitami. Odpowiednio zabezpieczony kamień będzie się też łatwo czyścił, będzie w stanie oprzeć się wodzie, a także różnego rodzaju osadom. Profesjonalnie wykonana impregnacja pozwala wydobyć z kamiennych wyrobów to, co w nich najlepsze i najpiękniejsze. 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą świadczonych przez nas usług i zachęcamy do kontaktu. To, co nas wyróżnia to nie tylko lata doświadczenia oraz specjalistyczna wiedza - to także pasja do wykonywanej przez nas pracy. Dzięki temu w kompleksowy sposób możemy zrealizować każde zlecenie i sprawić, aby wyroby z kamienia - blaty, parapety stały się ozdobą także i Państwa domu.

 

Oprócz prac związanych z parapetami kamiennymi wykonujemy także inne prace. Zapraszamy do zapoznania się z poniższymi tematami:

Kontakt

Tel.: 730-530-030
E-mail: biuro@impregnacja-kamien.pl