Montaż blatów kamiennych - oferta

Jesteśmy firmą posiadającą wieloletnie doświadczenie w zakresie kamieniarstwa. Naszą specjalnością jest przede wszystkim demontaż i montaż blatów kamiennych. Zajmujemy się jednak także świadczeniem usług związanych z impregnacją kamienia. Spośród innych firm o podobnej działalności wyróżniamy się profesjonalizmem, doświadczeniem i indywidualnym podejściem do każdego klienta. 


Świadczymy kompleksowe usługi związane z czyszczeniem oraz impregnacją. Oprócz montażu i demontażu blatów kamiennych w skład naszej oferty wchodzi:

  • - impregnacja kamieni;
  • - uzupełnianie ubytków;
  • - polerowanie;
  • - wymiana uszkodzonych elementów;
  • - naprawy łączeń blatów, gierunków;
  • - renowacja.

Dlaczego blaty kuchenne z kamienia? 


Blaty kuchenne z kamienia są ekologiczne i bezpieczne dla zdrowia ze względu na fakt, że nie zawierają żadnych związków chemicznych. Blaty kuchenne z kamienia ponadto charakteryzują się dużą wytrzymałością – są odporne na ścieranie i zarysowania, jak również uderzenia i zaplamienia, a także cechuje je odporność na gorące garnki, mrożoną żywność czy wylany sok, tłuszcz albo płyny. Struktura blatu kamiennego sprawia, że nie wchłania on substancji, a tym samym nie sprzyja rozwojowi bakterii. Gładka i błyszcząca powierzchnia jest także łatwa do utrzymania w czystości – zazwyczaj wystarczy jedynie przetarcie blatu mokrą ścierką. Blaty kuchenne z kamienia są więc inwestycją na długie lata, a ponadto wyróżniają się wysoką estetyką.

Montaż Blatów Kamiennych, Blaty Kuchenne Z Kamienia WarszawaMontaż blatów kamiennych


Montaż blatu kamiennego kuchennego wymaga dużej precyzji i jest procesem znacznie bardziej skomplikowanym niż montaż blatu wykonanego z innych materiałów. Dlatego właśnie zarówno do wykonania takiego blatu, jak i do prawidłowego jego montażu potrzebny jest specjalistyczny sprzęt, a przede wszystkim wykwalifikowani pracownicy z dużym doświadczeniem. Nasz firma oferuje usługi na wysokim poziomie, które gwarantują pełną satysfakcję klientów. Dzięki znajomości materiałów, z którymi pracujemy, jesteśmy w stanie zamontować blat w taki sposób, by nie tylko był solidny i posłużył użytkownikom przez długie lata, ale także by odpowiednio się prezentował i stał się ozdobą niejednego pomieszczenia. Zamiast więc samodzielnie podejmować się montażu blatu z kamienia, co jest zadaniem nie tylko pracochłonnym, ale i trudnym, lepiej skorzystać z usług profesjonalistów i zyskać pewność, że realizacja zamówienia sprosta wszelkim oczekiwaniom. 

Impregnacja


Właściwa impregnacja kamieni takich jak marmur, granit czy piaskowiec jest niezwykle istotną kwestią, która pozwala zachować dłuższą żywotność blatu, a tym samym wydłużyć okres jego użytkowania. Dzięki fachowo zebranym informacjom, jak i wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie profesjonalnie zabezpieczyć blaty i uchronić je przed wodą, tłuszczem, osadami i różnego rodzaju wykwitami czy grzybem. Do właściwej impregnacji blatu potrzebna jest szczegółowa wiedza na temat materiału, dzięki czemu możliwe będzie dobranie odpowiednich rozwiązań umożliwiających skuteczną impregnację. Znajomość gęstości, chłonności czy struktury wewnętrznej poszczególnych surowców sprawia, że zaimpregnowane przez nas blaty kuchenne kamienne przez wiele lat mogą służyć użytkownikom.

W naszej ofercie znajdą Państwo także usługi w zakresie:

Kontakt

Tel.: 730-530-030
E-mail: biuro@impregnacja-kamien.pl